Na sportowo

EKOLOGICZNY STYL ŻYCIA TO NIE TYLKO MODA!

Uważamy, że na ekologiczny i zgodny z naturą styl życia składa się wiele aspektów - zdrowe odżywianie, prawidłowa ilość snu, ograniczanie stresu i oczywiście dbanie o dobrą kondycję fizyczną. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od wieku uprawianie sportu powinno być nieodłączną częścią naszego życia. Przecież to nie tylko radość, ale też troska o własne zdrowie i lepsze samopoczucie! 

Podejmując aktywność fizyczną, powinniśmy wybrać taką, która sprawia nam szczególną przyjemność - bieganie, pływanie, zajęcia fitness, gry zespołowe, a nawet spacery - to tylko kilka z wielu możliwości. Jedno jest pewne, mając tyle opcji, każdy znajdzie coś dla siebie!

Tak się złożyło, że wśród naszych pracowników znaleźli się entuzjaści biegania, którzy czas wolny spędzają na wspólnych treningach, a następnie swoje postępy testują na dużych zawodach biegowych w całej Polsce. W ostatnim czasie z powodzeniem sprawdzali swoją wytrzymałość, biorąc udział w krakowskim półmaratonie. Obecnie planujemy udział w kolejnych sportowych imprezach m.in. w Jastrzębskim Biegu Kobiet. 

Więcej informacji wkrótce!

To Top