Zestawy prezentowe i gadżety To Naturalne od teraz dostępne online!

Już teraz w sklepie internetowym z przyprawami Prymat znajdziecie 4 nowe produkty marki To Naturalne. Dwa z nich to zestawy prezentowe, a kolejne to akcesoria codziennego użytku. 


Zestawy prezentowe i gadżety To Naturalne od teraz dostępne online! 

Jeśli tu jesteś to znaczy, że już miałeś/- okazję poznać nasze produkty. Zioła i przyprawy To Naturalne to produkty wysokiej jakości. Dlatego z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy 4 nowe produkty marki To Naturalne, które dostaniecie wyłącznie online na sklep.prymat.pl. Zapraszamy! Ilość sztuk ograniczona! 


Zestawy przypraw i ziół To Naturalne z torbą lub fartuchem do wyboru 


Jeśli szukasz praktycznego, funkcjonalnego prezentu to te zestawy spełnią się doskonale. Dlaczego? Zestaw wybranych 21 przypraw i ziół w połączeniu z wysokiej jakości fartuchem lub torbą zakupową, zamknięte zostały w ekologicznym kartonie, ręczenie pakowane. Całość prezentuje się idealnie i design tych zestawów doceni nawet najbardziej wymagający konsument. 


Kulinarne gadżety od To Naturalne 


Jeśli natomiast nie szukasz zestawów prezentowych, a właśnie polujesz na wytrzymałą i solidną torbę, a do tego lubisz być eko – to zapraszamy do obejrzenia naszej torby zakupowej. Jest w kolorze naturalnym i zdobi ją dyskretny nadruk w postaci logo oraz napisu “Ekologiczne smaki”. 


Gotując w kuchni, dbasz o wygode i lubisz fartuchy kuchenne? Wybierz fartuch kuchenny To Naturalne. Wysokiej jakości bawełna czyni ten produkt wytrzymałym, a naturalny kolor i delikatny nadruk, sprawiają, że prezentuje się doskonale.  


Pamiętajcie na sklep.prymat.pl możecie skorzystać już teraz z darmowej dostawy od 150 zł netto.


Zapraszamy! 

0