Pieprz ziołowy To Naturalne

Pieprz ziołowy To Naturalne to aromatyczna mieszanka do przyprawiania mięs, zup, fasoli oraz dań z ziemniaków. Pieprz ziołowy, jak każda mieszanka marki To Naturalne, pochodzi z upraw ekologicznych. Oznacza to, że nie zawiera w składzie barwników oraz sztucznych dodatków czy soli. Dzięki niej w zdrowy i naturalny sposób wydobędziemy doskonały smak warzyw i mięs, a przygotowane z jej użyciem potrawy będą smaczne i zdrowe. Pieprz ziołowy ma dość intensywny zapach i lekko pikantny smak.

Pieprz ziołowy nie zawiera w składzie pieprzu – to nazwa zwyczajowa mieszanki przypraw, w składzie której znajduje się między innymi kolendra, gorczyca biała, czosnek i kozieradka. Najczęściej używamy jej do dań bezmięsnych, na przykład do wegetariańskiego pasztetu z batatów. Pieprz ziołowy jest niezwykle aromatyczny, dlatego używamy go do potraw z warzyw, dań jednogarnkowych – na przykład fasolki po bretońsku, zup, pasztetów tart wytrawnych. Do czego jeszcze pieprz ziołowy będzie pasował? Do gulaszy – mięsnych i bezmięsnych. Skład pieprzu ziołowego pozwala na niezwykle szerokie wykorzystanie w kuchni tej mieszanki przyprawowej.

MASA NETTO:
20 g
KATEGORIA:
Mieszanki przyprawowe

Skład mieszanki: gorczyca biała, owoc kolendry, kminek, cebula, czosnek, kozieradka, papryka słodka oraz majeranek. Produkt nie zawiera dodatku soli. 

To Top