Przyprawa do wołowiny To Naturalne

Przyprawa do wołowiny To Naturalne to kompozycja ekologicznych przypraw, które została przygotowana do doprawiania mięsa wołowego i dań przygotowanych z jego użyciem. Jakie przyprawy do wołowiny najlepiej podbiją jej smak? Na pewno papryka czerwona, którą często dodajemy do gulaszy, czosnek i cebula oraz ziele angielskie. Mięso wołowe lubi towarzystwo majeranku, rozmarynu, owoców jałowca i liścia laurowego. Z wołowiny można przyrządzić mnóstwo pysznych dań jednogarnkowych: gulasz, stroganow czy bitki wołowe w aksamitnym sosie. W ich przygotowaniu niezbędne są przyprawy, które znajdziesz w gotowej mieszance przypraw do wołowiny.

Wołowina jest popularna w Europie – zwłaszcza w kuchni francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Szlachetny i bogaty smak, uniwersalność w przygotowaniu potraw oraz liczne wartości odżywcze czynią z wołowiny mięso doskonałe na szczególne okazje. Aby ułatwić przygotowanie dań z wołowiny i właściwie podkreślić jego smak, przygotowaliśmy odpowiednio skomponowaną mieszankę ziół i przypraw, która najpełniej oddaje naturalny smak i aromat wołowiny. Ekologiczna przyprawa do wołowiny świetnie przyda się do doprawienia: pieczeni wołowej, gulaszu, steków czy zrazów.

MASA NETTO:
20 g
KATEGORIA:
Mieszanki przyprawowe

Skład mieszanki: papryka słodka, cebula, czosnek, owoc kolendry, pieprz czarny, ziele angielskie, owoc jałowca, majeranek, liść laurowy, papryka ostra, rozmaryn. Przyprawa bez dodatku soli.

To Top