Przyprawa do wieprzowiny To Naturalne

Przyprawa do wieprzowiny zawiera przyprawy i warzywa, które idealnie pasują do wieprzowych dań mięsnych. Często zastanawiamy się, jakie przyprawy do wieprzowiny są najlepsze? Te, które podkreślą jej smak i poprawią aromat. Do doprawiania wieprzowiny używamy czosnku, cebuli, papryki słodkiej, majeranku, pieprzu czarnego oraz cząbru. To najbardziej popularne przyprawy, ale w naszej mieszance do wieprzowiny jest ich jeszcze więcej.

Wieprzowina zajmuje bardzo ważne miejsce w jadłospisie Polaków. Jest nie tylko smaczna, ale też łatwa i dość szybka w przygotowaniu, a odpowiednio dobrane naturalne zioła i przyprawy w mieszance przeznaczonej do wieprzowiny zapewniają wyjątkowy smak i aromat przyrządzanym potrawom. Połączenie ostrych przypraw i delikatnych ziół pozwoli wydobyć z każdego dania to, co najlepsze. Do najpopularniejszych dań z wieprzowiny należy schab pieczony, kotlety schabowe, polędwiczki wieprzowe czy strogonow. A jakie użyć przyprawy do strogonowa z wieprzowiny? Aromatyczne zioła, pikantne przyprawy, czosnek i cebula, a najlepiej sprawdzi się gotowa kompozycja ekologicznej przyprawy do wieprzowiny To Naturalne.

MASA NETTO:
20 g
KATEGORIA:
Mieszanki przyprawowe

Skład mieszanki: czosnek, papryka słodka, cebula, kminek, gorczyca biała, owoc kolendry, tymianek, majeranek, cząber, rozmaryn, pieprz czarny, papryka ostra, ziele angielskie, liść laurowy. Przyprawa bez dodatku soli.

To Top