Przyprawa do rosołu To Naturalne

Przyprawa do rosołu To Naturalne to kompozycja aromatycznych przypraw i składników, które niezbędne są do przygotowania tej wartościowej zupy. Ekologiczna przyprawa do rosołu zawiera przyprawy naturalne – pieprz czarny, ziele angielskie, zioła suszone – liść lubczyku, tymianek, natkę pietruszki oraz suszone warzywa – marchew, pasternak, cebulę, por, pasternak. Przyprawa do rosołu To Naturalne nie zawiera soli. Przyprawa uzupełnia głęboki smak domowego wywaru, wzbogacając go o charakterystyczny, warzywny aromat. 

Jakie przyprawy do rosołu są niezbędne, żeby danie miało intensywny smak? Na pewno konieczny jest aromatyczny lubczyk, pikantny pieprz czarny, ziele angielskie, liść laurowy i tymianek. Do rosołu warto dodać także suszone warzywa – marchew, pora, cebulę, natkę pietruszki. Warzywa i  zioła suszone mają intensywniejszy smak niż świeże, dlatego nadają się do doprawiania zup. Ekologiczna i naturalna przyprawa do rosołu ma uniwersalny skład, który można wykorzystać do przyprawienia rosołu, wywarów, zup oraz sosów. Przyprawa do rosołu pasuje także do różnego rodzaju bulionów, szczególnie tego na bazie warzyw, ale nadaje też wyjątkowego aromatu delikatnym zupom kremom. 

MASA NETTO:
20 g
KATEGORIA:
Mieszanki przyprawowe

Skład mieszanki: marchew, cebula, natka pietruszki, pasternak, por, liść lubczyku, pieprz czarny, ziele angielskie, tymianek. Produkt nie zawiera dodatku soli.

To Top