Przyprawa do drobiu To Naturalne

Przyprawa do drobiu To Naturalne to ekologiczna mieszanka przypraw i warzyw. Przyprawa zawiera składniki, które idealnie komponują się z delikatnym mięsem drobiowym. W składzie tej mieszanki znajduje się: papryka słodka, kolendra, czosnek, kurkuma, majeranek, cebula, imbir, papryka ostra, gorczyca biała, kmin rzymski, kminek oraz goździki. Ta przyprawa to kompozycja przypraw, które pozwalają podkreślić naturalny, delikatny smak mięsa drobiowego. Połączone w odpowiednich proporcjach zioła i przyprawy tworzą niezwykle aromatyczną i smaczną mieszankę.

Jakie przyprawy do drobiu będą najlepsze? Znane i cenione w polskiej kuchni smaki, takie jak czosnek, majeranek czy papryka słodka, jak i pochodzące z kuchni orientu – kmin rzymski, pikantny imbir oraz słodko-cierpka kurkuma, która wpływa również na piękny, złocisty kolor przyrządzanych kawałków mięsa. 
Przyprawa może być także użyta do pasztetu z drobiu. Przyprawa do drobiu To Naturalne sprawdzi się do wszystkich odmian drobiowego mięsa: indyka, kurczaka, gęsi i kaczki.

Ta mieszanka przypraw idealnie pasuje do pieczonego, smażonego, grillowanego czy duszonego mięsa drobiowego. Przyprawa do drobiu sprawdzi się również jako składnik marynat.

MASA NETTO:
20 g
KATEGORIA:
Mieszanki przyprawowe

Skład mieszanki: papryka słodka, owoc kolendry, czosnek, kurkuma, majeranek, cebula, imbir, papryka ostra, gorczyca biała, kmin rzymski, kminek oraz goździk. Produkt nie zawiera dodatku soli. 

To Top