Przyprawa do ryb To Naturalne

Przyprawa do ryb To Naturalne zawiera w swoim składzie  starannie dobraną mieszankę ziół i przypraw. Dzięki niej, przyrządzanie ryb jest znacznie łatwiejsze - niezależnie od tego czy je smażymy w panierce, grillujemy, czy też pieczemy. Ryby, choć niezwykle zdrowe, mogą stanowić wyzwanie w kuchni. Niemniej świadomość kulinarna w Polsce rośnie, dlatego też coraz chętniej sięgamy nie tylko po morszczuka czy mintaja, ale też dorsza, pstrąga, łososia oraz mniej popularne gatunki ryb - doradę czy świeżego tuńczyka, a nawet owoce morza. Ryby to pożądany składnik w naszej diecie, dlatego warto wiedzieć jakie przyprawy pasują do ryby.

W naszej mieszance przypraw wykorzystaliśmy popularne i lubiane dodatki – natkę pietruszki, czosnek, skórkę cytryny czy tymianek. To tylko niektóre składniki, które podbiją smak dań z ryb. Mięso ryb jest delikatne i najlepiej współgrają z nimi aromatyczne przyprawy i produkty. Ta przyprawa jest wszechstronna i można jej użyć także do przyrządzenia dietetycznej, pieczonej ryby w folii. Mieszanki można użyć także do dań z owoców morza – małży duszonych w winie czy krewetek. Przyprawa do ryb To Naturalne nie zawiera soli i została stworzona z przypraw ekologicznych.

MASA NETTO:
20 g
KATEGORIA:
Mieszanki przyprawowe

Skład mieszanki: cebula, natka pietruszki, gorczyca biała, czosnek, skórka cytryny, owoc kolendry, bazylia, papryka słodka, tymianek, pieprz czarny.

To Top