Przyprawa do ziemniaków To Naturalne

Przyprawa do ziemniaków to naturalna, aromatyczna kompozycja ziół i przypraw, która wzbogaci smak wszelkich dań z kartofli. W składzie tej przyprawy znajdują się suszone warzywa i przyprawy, które idealnie komponują się z ziemniakami i potrawami z ziemniaków. Mieszanka zawiera cebulę, kolendrę, papryką słodką, czosnek, kminek, liście kopru, majeranek, cząber, pieprz czarny, paprykę ostrą. Tę przyprawę można także użyć do słodkiej odmiany ziemniaka – batata.  

Kompozycja ziół i warzyw zawarta w Przyprawie do ziemniaków To Naturalne ma szerokie zastosowanie. Wykorzystać ją można do przyprawiania placków i kotletów ziemniaczanych, zapiekanek z ziemniaków, farszów ziemniaczanych, frytek. To także idealna przyprawa do pieczonych ziemniaków. Dania z ziemniaków to niedrogie, ale bardzo smaczne i zdrowe urozmaicenie domowych posiłków. Żeby jednak nie były nudne i monotonne, wymagają odpowiednich przypraw. Mieszanka, w połączeniu z oliwą, jest również podstawą doskonałego sosu do wszelkiego rodzaju sałat – greckiej, caprese czy najprostszej na bazie ogórka sałaty i pomidora, stanowiącej doskonałe uzupełnienie ciepłego posiłku. Jak wszystkie przyprawy To Naturalne – ta również nie zawiera soli.

MASA NETTO:
20 g
KATEGORIA:
Mieszanki przyprawowe

Skład mieszanki: cebula, owoc kolendry, papryka słodka, czosnek, pieprz czarny, kminek, liście kopru, cząber, majeranek oraz papryka ostra. Przyprawa bez dodatku soli.

To Top